Produkty:
FRC - Football Result Creator
1.34.1 (build 1.2.2005)

Program pro vytváření fotbalových výsledků až do 20-ti týmů na soutěž. Generuje rozpisy zápasů (možnost i podle Bergerových tabulek), vytváří výsledky všech kol, posledního kola, příští kolo, křížovou tabulku, tabulku pořadí týmů, střelců, brankářů, fair-play. Všechny výsledky jde exportovat do HTML formátu. Každou soutěž si můžete uložit a počet soutěží je neomezený.

V současnosti je program pouze v českém jazyce. Nezapomeňte si stáhnout update na verzi 1.34.1, kde jsou opraveny drobné chybičky v exportu do HTML.

Pro správnou funkci potřebuje mít v systému korektně instalované knihovny: tabctl32.ocx, comctl32.ocx, msvbvm60.dll a Internet Explorer


The program is designed for football results up to 20 teams per league. It generates match schedules (it can generate them using Berger's tables), creates results for all rounds, for last round, next round, cross table, table of teams, goal-scorers, goal-keepers, fair-play. All results can be exported in HTML format. All leagues can be saved to files and there is no limitation in number of leagues.

At this moment there is only czech version of the program.

It requires (correctly installed) these libraries: tabctl32.ocx, comctl32.ocx, msvbvm60.dll and Internet Explorer

Preview
Download (pouze program 645 kB, včetně knihoven 1,55 MB)
CDStart
1.08 (build 17.10.2003)

Program slouží k vytvoření samospouštěcího CD (autorun). Pracuje v několika módech. První je návrh CD, druhý je spuštěné CD v grafice a třetí je multiboot CD, které nabídne seznam profilů a uživatel si spouští programy postupně. Je intuitivní, plně grafický s možností změnit vzhledy. Každý profil má tři funkční tlačítka na spuštění jakéhokoliv programu, zobrazení "readme" a ukončení práce. Obsahuje vlastní textový a HTML prohlížeč a zároveň dokáže využít existující Wordpad.

Program je multijazyčný a v současnosti existují český, slovenský, polský, španělský, portugalský, francouzský, ruský a anglický jazykový modul.

Program vyžaduje instalovaný Internet Explorer.


The application creates an autorun CD. It has three modes. First is a design mode, where you can create CD profiles, second is booted graphical CD and last is a multiboot mode, where the user can switch between profiles. It's intuitive, fully graphical with a skin feature. Every profile has three function buttons, run any program, show "readme" and close it. For "readme" it uses own text viewer, HTML viewer or existing Wordpad.

It has multilanguage support and currently there are czech, slovak, polish, spanish, portugese, french, russian and english modules.

The program needs Internet Explorer.

Preview
Download (184 kB)
OCXControl
1.30 (build 25.8.2003)

Program je malá utilitka, která zkontroluje systémovou složku a zobrazí verze důležitých ActiveX knihoven. Jakmile se spustí znovu, ukáže, zda nešdošlo od posledního spuštění ke změně.

Program je pouze v angličtině.

Pro správný chod nepotřebuje nic.


This is a small utility, which checks system folder for some ActiveX components. When you run it again, it checks for changes in these files.

Program is only in English.

It works without special needs.

Preview
Download (16 kB)

Čekejte
Created by Pavel Vraj
RD-Design © 2000-2004